Trendyol — İfşa Et

Trendyol

0
0 Değerlendirme
Beş Yıldız
%0.0
Dört Yıldız
%0.0
Üç Yıldız
%0.0
İki Yıldız
%0.0
Bir Yıldız
%0.0
Son Bir Yılın Verileri
İfşa Sayısı

6

Çözüm Sayısı

0

Marka Karnesini Gör

Trendyol ile ilgili ifşan mı var?

İfşa Yaz
6 İfşa

515 görüntülenme - 9 ay önce

Trendyol Rezilliği

Ürün hem kalitesiz hemde defolu geldi, iademi alamıyorum. Kusurlu ürün olarak gönderdim reddedildi diyor, sadece kusurlu değil beğenmedim diyorum tek seçenek var onu seçtim, iade hakkım var ve yasal olarak iademi yapmıyorlar! Şikayetçiyim!!

402 görüntülenme - 11 ay önce

trendyol indirimleri düzmece

trendyol'da kara cuma günlerinde oluşan indirimler tam bir düzmece ürünü eklediğim fiyat ile indirimli fiyatı aynı yani 80tl değerindeki ürünü 90 tl değerinden indirime düşürülmüş gibi yapıyorlar değişen hiç bir şey yok.

469 görüntülenme - 11 ay önce

trendyol dolandırıcıııı

ben acıkcası cok bişey söylemek istemiyorum trendyolun nasıl dolandırıcı bir şirket oldugunu görsellerle göstermek isterim

358 görüntülenme - 11 ay önce

trendyol vs sitede fiyat farkı

trendyol uzerınden koton marka bir takım begendim aynı ürün kotonda daha uygun trendyolda fiyatı daha farklı trendyol fiyatları kafasına göre mi belirliyor?

450 görüntülenme - 11 ay önce

trendyol hızlı siparis ve market

ben trabzonda ikamet etmekteyim trendyol sürekli bana hızlı market ve yemek sipariş bildirimleri göndermektedir. bildirime girip siparis vermek istedigimde bölgeme hizmet vermedigini söylemekte madem bölgeme hizmet yok gereksiz bildirimler göndermesin.

334 görüntülenme - 1 yıl önce

Trendyol Sipariş Ettiğim Ürünü Teslim etmedi. Ücret İadesini de kabul etmiyor.

haftalardır siparişini verdiğim ürün gelmedi. Üstelik kargo takipten kontrol ettiğimde herhangi bir hareket de yok. Birçok defa Ticket açmama rağmen sadece kısa süre bekleyin deniyor. Kesinlikle bir çözüm sunmuyorlar. Ücret iadesi talep ettiğimde de önce kargonun teslim olması gerektiğini söylüyorla...