Tofisa — İfşa Et

Tofisa

0
0 Değerlendirme
Beş Yıldız
%0.0
Dört Yıldız
%0.0
Üç Yıldız
%0.0
İki Yıldız
%0.0
Bir Yıldız
%0.0
Son Bir Yılın Verileri
İfşa Sayısı

4

Çözüm Sayısı

0

Marka Karnesini Gör

Tofisa ile ilgili ifşan mı var?

İfşa Yaz
4 İfşa

1,014 görüntülenme - 2 yıl önce

tofisa müşteri hizmetleri konuşmasını bilmiyor

Tofisa.com'da kapıda ödemeli bir ürün alırken, müşteri hizmetleri temsilcisi herhangi bir sorun olursa iade ya da değişim yapabileceğimi söyledi. Aldığım ürünün kalıbı küçük olduğu için iade etmek istediğimde ''kapıda ödemelerde iade yapılmıyor ''denildi.Değişim yapmak için müşteri hizmetlerine ulaş...

833 görüntülenme - 2 yıl önce

tofisa mesajlarından kurtulamıyorum

Önceden tofisa ya üye idim. Üyeliğimi iptal ettim ama Tofisa hala bana mesaj atıyor ve bu mesajı sürekli atıyor her dakika başı ya cidden rahatsız oluyorum bana artık mesaj gelsin istemiyorum. Kurtulamadım gitti bundan bana sizler yardımcı olursanız sevinirim.

829 görüntülenme - 2 yıl önce

tofisa ürün kalitesi berbattı

tofisa sitesinden bir tunik ve bir de ayakkabı siparişi vermiştim. tunik ilk kullanımda kenarları poslandı zaten malı ince ve kalitesizdi. Ayakkabı ise renk attı ve koku yapmaya başladı. Hiç memnun kalmadım bir daha daha da sipariş almam.

1,057 görüntülenme - 2 yıl önce

Tofisa Sürekli Reklam Mesajı Gönderiyor

Tofisa sürekli bana reklam mesajı gönderiyor. Numaramı nasıl buldular bilmiyorum ama artık mesajları rahatsız etmeye başladı. Bu şekilde reklam gönderdikleri için Kişisel Verilerin Korunması Kuruluna şikayet edeceğim.