Reklam Çözümleri — İfşa Et

Reklam Çözümleri Ne Sağlar?

Markanızı büyütmek için iş birliğine hazırız.

Hemen Üye Ol
Markanızı arama motorlarında arayanlar, arama trafiğinde üst sıralarda görsün.
İfşa et platformunu garantörünüz olarak kullanabilirsiniz. (örneğin üyemiz olduğunuz takdirde eğer yalan yanlış bir durum olduğunda buradan ifşa edilebileceğiniz ihtimali her zaman potansiyel müşteride güven oluşturur.)
Kurum/Marka sayfanızdaki reklam alanlarını kullanın. Yeni tanıtım kampanya ve bilgilendirmeleri buradan yapabilirsiniz.
Kurum/Markanızı araştıranlara yıldız sıralamasında ne kadar başarılı olduğunuzu görmelerini sağlayın.

Kurum/Marka sayfanızda son tüketicilere ulaşabilir ve bu tür reklamlar ile kurum/markayı hatırlamak, kurum/marka bağımlılığı yaratmak ve sürekli aynı markadan satın almaya teşvik için çalışmalar yapabiliriz.

Kurum/Marka sayfanızdan yapacağınız bildirim ve reklam son tüketicilere ürünün hemen satın alınmasını veya ürün ile daha fazla bilgi için sitenizi ziyaret etme olanağı sağlar.
Kurum/Marka sayfanızda hedef kitleye ürünün özelliklerini faydalarını satış sonrası ve memnuniyet ve güvenirliliği sayfanızdan platformumuzu garantör göstererek satışınızı arttırabilirsiniz.
Kurum/Markanızın geri bildirimde ne kadar başarılı olduğunu anlamalarını sağlayın.
Kurum/Marka sayfanızdaki iletişim bilgilerinizi ekleyip doğrudan size ulaşmalarını sağlayın.
Kurum/Marka sayfanızdaki web site ve sosyal medya ikonlarınızı ekleyip doğrudan iletişim ve trafik alın.
Genel ve sektörel bazlı rakiplerinizi ziyaret eden kullanıcıları ve yapılan ifşaları onların kullandıkları kurum/marka ile sorunları olduğunu gösterir. Siz de reklam modellerimizi kullanmanız durumunda doğrudan hedef kitleye ulaşabilirsiniz.
Size özel kurum/marka danışmanı ve konusunda uzman kadro ile canlı destek sistemimizden faydalanın rakip analizlerini yapmanız çözüm ortaklığı konusunda her türlü desteği vereceğiz.