Kurumsal — İfşa Et

Markanıza Özel Ayrıcalıkları Keşfedin

Unutmayın; Çözülmüş Bir İfşa, Kötü Bir İfşadan Daha Önemlidir.

Başvuru Formu
Kurum/markalar da artık istediği gibi sesini duyurabilecek.
Çalışanlarınız artık size zarar veremeyecek. Sisteme dahil olan tüm kurum/markalarınızı bu konuda destekliyor ve çözüm ortaklığı sunuyoruz.
Sektörel çözümler üreterek daha iyi için destek olacağız.
  • • Hukuksal destek
  • • Reklam desteği
  • • Rakip analizleri
  • • Memnuniyet raporları
  • • Geri Bildirimler
Müşterilerinizden gelen ifşalara ve sorunlara cevap verebilmeniz için çözüm sunma ve savunma hakkı tanıyoruz. Sizinle beraber çözüm arıyoruz.

Rakamlarla İfşa Et

Üye Sayımız
15.298
Partner Markalarımız
2.885
Sonuçlanan İfşalar
1.765
Toplam Görüntüleme Sayısı
17.652
Haksız yere ifşalama ve karalama kampanyalarının önüne geçiyoruz. Markanızı karalamak isteyenlere, haksızlığa uğratmaya çalışanlara, ifşa paylaşma hakkı VERMİYORUZ.
Partner firmanızdan veya alt hizmet aldığınız kurum/markaları artık siz de ifşalayabilirsiniz. Hizmet aldığınız veya ürün tedariki yaptığınız bir kurum/marka işinizi aksattığında ifşa ederek başka kurum/markaların zarar görmesini engelleyebilirsiniz.
Küresel sorunlardan kaynaklı yaşanan aksaklıklardan dolayı gerektiğinde kurum/markanız adına bilgilendirme ve açıklama yapabilirsiniz.
Haksız rekabet edenleri ifşa edebilirsiniz.
Çözüm İçin Varız

Bir yanlışlık var ise sizi bilgilendireceğiz, uyumlu bir şekilde çalışabileceğimiz bir platform hazırladık. Bu sayede sizlere çok sayıda yardımcı çözüm önerileri sunacağız.

İşini iyi yapan firmaları da aynı alan içinde en iyiler bölümünde öne çıkarıyoruz. Yani iyi olanı da ifşa ediyoruz. Böylelikle kullanıcılarımıza satın aldığı hizmetten/üründen memnun kalmazlar ise alternatif kurum/markalar içinde sizi görmelerini sağlıyoruz.

Başvuru Formu
Haksızlığın Karşısında Yanınızdayız
Yıllarca çabaladığınız, emek verdiğiniz, yoğun mesai harcadığınız ve büyüttüğünüz kurum/markanızın; Kişisel çıkarları uğruna çalışanlarınızdan, müşterilerinizden kaynaklı veya elinizde olmayan sebeplerden dolayı yaptığınız işlerin hiçbir şekilde öne çıkmadığı sistemsel/başka nedenlerden kaynaklı olarak karalanıp yok olup gitmesine izin vermeyeceğiz.
Kayıt dışı veya merdiven altı olarak tabir edilen ve haksız yere emeğinizi sömüren herkesi ve her şeyi ifşa edebilirsiniz.
Genel veya bölgesel olarak sektöründe kötü ifşalanan firmaları sizlere gösteriyoruz. Bu sayede sizin de tedbir almanıza yardımcı oluyoruz.
İşinizi geliştirmenin en iyi şekli, gelen ifşaları değerlendirip ürün veya hizmet kalitenizi artırmanızdan geçer. İşletme paneliniz sayesinde çok basit şekilde işinizi geliştirecek ipuçlarına ve raporlara ulaşabileceksiniz.
Bir işletme olarak, tedarikçinizden veya hizmet aldığınız bir Kurum/markadan memnun değilseniz, sistem size en faydalı yorum alan markaları sunacaktır. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde başarılı markalarla çalışarak işinizi büyütebilirsiniz.

Ve daha birçok örnek ve hizmetler sunuyoruz. Her konuda profesyonel kadromuzla daha iyi olmanız ve daha büyük kitlelere ulaşmanız için çaba harcıyoruz. İş birliği ve çalışmalarımızın artarak devam etmesini diliyoruz. Her zaman yanınızdayız…

İşletmenizle alakalı tüm verileri sizlere raporluyoruz. Bu size eksik olanı görmenizi, ne kadar ziyaret aldığınızı ayrıca feedbackler sayesinde iş kalitenizi artırmanızı sağlıyor.
Haksızlığa uğramamanız için, kurum/markanız ve geleceğiniz için biz her zaman yanınızda olacağız.

İfşa Et sayesinde müşterilerinizin ürün, hizmet ve kalitenizle ilgili tüm sorunlarını öğrenip kolay yoldan işinizi geliştirmenizi sağlıyoruz.

Marka üyelik avantajlarından faydalanmak için iletişime geçin.