İfşalar — İfşa Et

İfşalar 6 İfşa


998 görüntülenme - 2 yıl önce

Çiçek sepeti sahte ürün gönderdi ve iade kabul etmedi!

Merhaba 14 şubat ta kız arkadaşıma hediye olarak çiçek sepetinden solmayan gül almak istedim bir ürün beğendim aynı gün teslim yazan bir sipariş verdim. Yanında da sonsuzluk işareti olan bir kolye vardı. Ürün 17 şubatta elime ulaştı ve yanındaki kolye fotoğraftaki gibi değildi hatta benzeri bile değ...

1,121 görüntülenme - 2 yıl önce

Çiçek Sepeti köksüz çiçek ekiyorlar

Bu 2. oluyor. Gelen çiçeklerin kökü yok dalını kırıp toprağa koymuşlar solmaya mahkum, saksı içerisinde ama kökü yok o zaman saksılı paket yapmayın. Biraz özen gösterin. Yazık verilen paralara şu an elimde 3 tane taş saksıda çiçek sukulent seti var ama 3'ünün de kökü yok.

1,092 görüntülenme - 2 yıl önce

Çiçek Sepeti ilgisizliğiyle mağdur ediyor

Yeni işim dolayısıyla yakınlarım Çiçek Sepeti'nden hediye canlı buket göndermiş. Buketin üzeri yavru böceklerle doluydu. Çiçeği atmak zorunda kaldım Çiçek Sepeti'ne durumu bildirdim ancak hiç yardımcı olmadılar. Çiçek Sepeti'nden bundan sonra hiçbir hediye kabul etmeyeceğim.

1,304 görüntülenme - 2 yıl önce

Zengarden Çiçekleri Bakımsız

Dün iki tane çiçek aldım yaprakları sararmış çürümüş berbat bir çiçek geldi hiç memnun kalmadım bir daha kesinlikle Zengarden'den çiçek almayı düşünmüyorum 47 TL ücret ödedim paketleme güzel bir şey diyemem ama o paketin içinden güzel sağlıklı bir çiçek çıkacak diye bekledim maalesef çıkmadı.

941 görüntülenme - 2 yıl önce

Baget Takı

Çiçeksepeti.com adresinden kasım ayında 237655791 sipariş nolu baget takı seti almıştım o gün şehir dışına çıkacağım için kargoyu açıp bakma fırsatım olmamıştı döndüğümde kargoyu açtım ve küpesinin taşının olmadığını farkettim belki kutu içerisine düşmüştür Die bakındım ancak göremedim.. belli ki p...

874 görüntülenme - 2 yıl önce

ÇiçekSepeti Ürünü Teslim Etmiyor

Çiçek Sepetinden verdiğim sipariş teslim edilmedi. Tekrar aradım yine aynı cevabı veriler. Bu sefer iptal etmek istiyorum dedim. Teslim edilmeden iptal edemezsiniz dediler. Bu sorunla ilgili ne yapabilirim?