Hakkımızda — İfşa Et

İfşa Et Kullanıcılarına Ne Sağlar?

Unutmayınız ifşa sadece kötü olanı değil iyi olanı da içermektedir.

Gelişen ve büyüyen dünyada herkesin üstüne düşeni yapması gerektiğini düşünüyoruz. Haksızlığa uğradığınızda, haksız kazançla karşılaştığınızda, kişisel ve topluma karşı yapılan yanlışları duyurmak istediğinizde duyarlı kişiliğinizi düşünerek yaşanan durumu ifşa etmenizi sağlıyoruz.

İfşa Et müşterilerle Kurum/Markalar arasında çözüm ortaklığı görevi yapar hızlı çözüm için platformumuz size her konuda destek olacak
Sistemimize kayıt olduğunuzda sizlere video, görsel, metin sosyal medya araçları ile ifşa yapmanızı ve sesinizi bölgenize ve tüm Türkiye’ye duyurmanızı sağlıyoruz.
Kontrol gücü Kurum/Markaları dan hizmet almadan önce marka panelinden kontrol edin ve en iyi olan ve kötü olanları platformumuzdan teyit edin.
Kurumlar /Markalar/Firmalar ile olan sorunlarınızı video,görsel,metin sosyal medya yoluyla bölgenize ve tüm Türkiye’ye göstereceğiz ve bu sorunların hızlıca çözülmesi için gereken mecralara ulaşıp sizleri bilgilendireceğiz.
Çalıştığınız emek verdiğiniz karşılığını alamadığınız haksızlığa uğradınız marka, firma veya kurumu ifşa edebilirsiniz.
Satın alınan ürün veya hizmetteki kusurları, gasp edilen haklarınızı ifşa ederek sesinizi duyurabilirsiniz ve sizden sonra markayı kullanacak kişilerin de zarar görmesiniz önüne geçebilirsiniz.
Platformun en iyi yanı ise memnun olduğunuz durumları, aldığınız güzel hizmet veya ürünü de ifşa edebilmenizdir.

Bunlar bazı örnekler; neyi ifşa etmek istiyorsan biz her zaman yanındayız! İfşa etmek sadece olumsuzluklar olarak düşünülmemeli iyi olan her şeyi de ifşa edebilirsiniz.

Biz her zaman yanınızdayız doğru olduğundan emin olduğunuz iyi veya kötü her şeyi ifşa edin.

Hayatı daha yaşanılabilir bir hale getirelim.