Dominos Pizza — İfşa Et

Dominos Pizza

0
0 Değerlendirme
Beş Yıldız
%0.0
Dört Yıldız
%0.0
Üç Yıldız
%0.0
İki Yıldız
%0.0
Bir Yıldız
%0.0
Son Bir Yılın Verileri
İfşa Sayısı

5

Çözüm Sayısı

0

Marka Karnesini Gör

Dominos Pizza ile ilgili ifşan mı var?

İfşa Yaz
5 İfşa

726 görüntülenme - 1 yıl önce

Dominos'tan Saygısızlık

Sakarya arifiye dominos şu an saat gece 01:45 rahatsız edici yüksek sesler dominosun kapısında son ses müzik araba egzoz gösterisi kimsenin kimseyi rahatsız etmeye hakkı yoktur. yüksek seslerle kahkahalar küfürler konuşmalar havada uçuşuyor böyle bir kurum dan bu tarz bir saygısızlık yani

708 görüntülenme - 1 yıl önce

dominos yanık pizza keyfi

Pizzalar resmen buz gibiydi. Dünden kalmış gibi donmuş kaşar dilimleri bile belli değil. İnce hamur seçmiş olabiliriz. Ama kenarları ve bazı malzemeleri yanık yufka hamuru gibi bir hamur.

647 görüntülenme - 1 yıl önce

Dominos sipariş iptalini haber vermedi

GetirYemek'te Dominos Pizza'dan sipariş verdim. Siparişi verdikten 1,5 saat sonrasında hala elime ulaşmadığı için Dominos şubesini aradım. Dominos cevap olarak yanlış şubeden sipariş verdiğimi, dolayısıyla siparişimi iptal ettiklerini söyledi. İlk olarak; siparişim iptal olduysa bu niçin bana Get...

572 görüntülenme - 1 yıl önce

Dominos Pizza Siparişim 9 saat sonra geldi

Dominos pizza siparişim tam 9 saat sonra elime soğuk ve eksik ulaştı. Hiçbir şekilde aranmadım kendim bile defalarca arayıp zor ulaştım. Bir daha kesinlikle sipariş vermem dominos pizza dan gerçekten rezalet bir durum.

666 görüntülenme - 1 yıl önce

dominos pizza bol malzemos değil az malzemos

Dominos pizza dan bol malzemos pizza siparişinde bulundum. Yemek elime çok geç ulaştı soğuk geldi. Üstüne almış olduğum pizza bol malzemos değil de az malzemos gibiydi. Paketlemeye hiç özen gösterilmemişti. Bir daha da dominos tan sipariş vermem büyük bir hayal kırıklığı idi benim için.