Binance — İfşa Et

Binance

0
0 Değerlendirme
Beş Yıldız
%0.0
Dört Yıldız
%0.0
Üç Yıldız
%0.0
İki Yıldız
%0.0
Bir Yıldız
%0.0
Son Bir Yılın Verileri
Reklam Alanı
İfşa Sayısı

5

Çözüm Sayısı

0

Marka Karnesini Gör

Binance ile ilgili ifşan mı var?

İfşa Yaz
5 İfşa

214 görüntülenme - 5 ay önce

Binance btt çekim yapamıyorum

Btt çekemiyorum gate.io borsasına göndereceğim Binance TR 0'dan küçük diye hata veriyor çözüme kavuşmasını istiyorum destek alanı yetersiz bir destek alamıyorum siz yetkililerden olayın çözülmesi destek alanının güçlendirilmesini bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim.

83 görüntülenme - 5 ay önce

kimlik dogrulamanın geç yapılması

binanceye üye oldum 6 gün oldu hala kimlik dogrulama işlemlerim tamamlanmadı bu nasıl profesyonellik paramızı kullanamıyoruz acil cözüm istiyorum.

96 görüntülenme - 5 ay önce

paramı bnb ye ceviremiyorum

binance tr de paramı bnb ye ceviremiyorum. daha once de defalarca sikayette bulundum fakat geri dönus olmadı düzeltilsin artık ben maddi zarara ugruyorum.

81 görüntülenme - 5 ay önce

sistem emirleri uygulamıyor

kripto paramı baska bir para birimine göndermek için emir verdigimde verdigim emiri uygulamıyor ve ben finansal olarak zarar ugruyorum konunun incelenmesını istiyorum. gereginin yapılmasını rica ederim

128 görüntülenme - 7 ay önce

Binance Hesabımda Kredi Kartımdan Para Çekildi Ancak Hesabıma Coin Gelmedi

Binance üzerinden kredi kartı ile coin satın aldım. Kredi kartımdan ücret çekildi. Fakat işlem başarısız olduğu için Binance hesabıma coin gelmedi. hesabıma ne coin geldi ne de karttan çekilen ücretin iadesi yapıldı. Canlı destek ekibine de yazdım. Ancak şablon şeklinde ilgisiz cevaplar geldi.